TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.12.2015, Në orën: 01:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 918 herë

Titulli : Audi A6 , 3.0 Tdi , Automatik

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Përshkrimi


Për më shumë informata :
044-747-073 , 049-189-601
Viberi dhe Whatsapp :
+377-44-747-073

SHPALLJET TJERA