TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.12.2015, Në orën: 01:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 245 herë

Titulli : Bluetooth Mini Tastatur LogiLink ID0070

Çmimi : 15 €

Kategoria : Pjesë për celularë & tablet

Përshkrimi : -Kjo tastierë Bluetooth është e përkryer për të shkruar email dhe për të biseduar.
-Tastiera është në përputhje me standardin Bluetooth 2.0 dhe për këtë arsye përdoret në mënyrë ideale në lidhje me telefonat e mençur apo PC tabletë.
-Për përdorim me telefonat e mençur apo mjeteve të ngjashme, Apple iOS, iPhone Mobile. SAMSUNG. Sony PS3, Symbian S60v3, Windows Mobile 6.0, Google Android 1.6 dhe MAX OS 10.2.8. Supports Windows ME / 2000 / XP / Vista / 7 dhe Mac.
-Chipset: Broadcom 2042.
-Power supply: 150 mA lithium accumulator (chargeable via Micro USB cable).
-supplied with software and Micro USB cable.
-E PA PERDORUR

Kontakt: Viber/WhatsApp > +37744814521

SHPALLJET TJERA