TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.12.2015, Në orën: 02:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1104 herë

Titulli : OPEL CORSA - VITI 2005 - 8 MUAJ REGJISTRIM -

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2005

Përshkrimi

Opel corsa 1.4 benzin
Twinport
Tabela RKS
8 muaj regjistrim
E ardhur nga Franca
1 pronar

Extra :
Klim ac
Airbag
Abs
Eps
Goma dhe fellga te reja
Dritat me llup
Dritare dhe pasqyre me rrym dhe nxemje
Senzora shiu
Mbyllje qendrore
Full opsione.

Tel 044/ 166-010Audi.mercedes.opel.astra.mmmm.peugeot.jeep.reno.golf.polo.citroen.etj

SHPALLJET TJERA