TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.12.2015, Në orën: 02:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1028 herë

Titulli : VW Golf 3 1.9 rks 9 muaj -93

Çmimi : 2,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 15,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1993

Përshkrimi

Shes golf 3 1.9 i thjesht fabrikish dizell motorrin shum te fort posedon gomat e mira M+S gjendje shum t mir teknike dhe optikei rujtshum si mbrenda ashtu edhe jasht .
Motorri ne gjendje te mire servisin e krym vaj nuk hargjon, dhe shpenzime shum te vogla .Hipotek nuk eshte .049558237 edhe ne viber

SHPALLJET TJERA