TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.12.2015, Në orën: 02:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3559 herë

Titulli : Passat 2.0 TDI BlueMotion Dsg MultiTronic(f1)

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

Vw Passat 2.0 TDI BlueMotion Dsg MultiTronic(f1)
Per gjendje faktike dhe kilometra garantojm.
HighLine prej origjines
Crom paket
Fellne 18
Interier lekur+shtof
Navi+Bose sound system
Karrika me nxemje
etj.

SHPALLJET TJERA