TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.12.2015, Në orën: 16:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 526 herë

Titulli : SUPER SKUTER PAIGGIO LIBERTY nga ZVICRA

Çmimi : 649 €

Kategoria : Motoçikleta & Skuterë

Përshkrimi : Tipi: Skuter,
Prodhuesi: Piaggio Liberty,
Kapaciteti: 49cm3,
Viti i prodhimit: 2004,
I doganua,
Qmimi: 649€.

Tipi: Skuter,
Prodhuesi: Honda Spacy,
Kapaciteti: 125 cm3,
Viti i prodhimit: 1996,
I doganuar,
Qmimi: 549€.

Skuteri eshte i importuar nga Zvicra, shume i ruajtur, firm origjinale e me kualitet te larte.

NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra:
Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te llojeve te ndryshme, motor, skuter, skija, goma te automjete,frigorifer etj.
Neve mund te na gjeni ne Prishtine ne MAT 1 rruga-Skënder Çeku(afer shkolles 17 SHKURTI-PAVARSIA) si dhe autotregje ne Gjilan te shtuneve, ne Prishtine te dielleve( autotregu te ETC, rruges per Fushekosove), por edhe ne facebook acount:
http://www.facebook.com/NtpMenci
http://www.facebook.com/NtpMenci -ketu mund ti shihni produktet, ta dini qmimin edhe shume gjera.

SHPALLJET TJERA