TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.12.2015, Në orën: 17:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 915 herë

Titulli : Volkswagen Golf Plus

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 196,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

VETURA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE E POSA ARDHUR NGA FRANCA ESHTE E PA DOGANUAR

SHPALLJET TJERA