TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.12.2015, Në orën: 03:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1515 herë

Titulli : OPEL ANTARA 2.0 CDTI AUTOMATIK NGA ZVICRRA

Çmimi : 7,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Antara

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohetopel antara 2.0 cdti 150 psautomatik tiptronikkarrika lekur me nxemjeSapo ardhur nga zvicrra119000 km me liber 4 goma te reja 700 eurogjendje perfekteinfo tel 044 207 526049 207 526 viber

SHPALLJET TJERA