TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.12.2015, Në orën: 04:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 909 herë

Titulli : BMW 535d E61 -05

Çmimi : 12,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 535

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 3500

Viti : 2005

Përshkrimi

BMW 535d 3000cc 320 kual fuqi, ngjyre e zeze safir metalike.
Vetura eshte ne gjendje te rregullt, ka keto opsione:

Nderrues automatik,
Drita Xenon,
Adaptive Headlights,
Panorama
Ulse lekure, elektrike, me nxemje
TV, AUX
Navigation System
Magazine me 6 CD
Tempomat
Senzor te drites dhe te shiut
Senzora te parkingut para dhe mrapa

SHPALLJET TJERA