TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.12.2015, Në orën: 04:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3787 herë

Titulli : Shes Golf IV TDI

Çmimi : 5,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes Golf IV 1.9 TDI (DI te kuqe)
74 kw apo 101 ps
Viti i prodhimit 2002
5shpejtsi
4 dyer
I ardhur nga Gjermania
Regjistrim RKS deri ne shtator 2016
Posedon klimë automatike
Abs
Esp
Dritaret automatike
I posa servisuar vajin dhe filterat,
rripin dhembzor te nderruar me garancion te shkruar ne libren e servisit
Gomat e reja te dimrit

Vetura posedon librin e servisit dhe te gjitha serviset qe i janë bere
Posedon Fellnet qe shihet ne foto EVO 17coll me goma te dimrit

Numrat kontaktues: 049531704 dhe 049730418

SHPALLJET TJERA