TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.12.2015, Në orën: 04:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3785 herë

Titulli : VW Golf 4 PACIFIC TDI -03

Çmimi : 5,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Golf IV Pacific 2003, ngjyra e Zez Metalike , regjistrimi i dyt ne ks dora e par jam un i mirmbajtur shum mir brenda dhe jasht me liber servisi, Karrikat me nxemje, klim elektronike ,ABS, SPS , Airbac, 2qelca,+ Gomat e Dimrit , regjistrim deri me 20,prill,2016, TDI (I) e kuqe 101 PS shpenzimet shum te vogla...

SHPALLJET TJERA