TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.12.2015, Në orën: 04:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5004 herë

Titulli : Golf 2 1.3 benzin-plin Ndrrim I munshum

Çmimi : 520 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1300

Viti : 1986

Përshkrimi

Shes golf 2 1.3 plin-benzin ne gjendje shum te mir dhe hargjime shum te vogla vetura punon mir hec mir ka goma tmira muzik nxemje etj rexhistrimi I ka skadu per me shum na kontakto nr tel 044625264

SHPALLJET TJERA