TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.12.2015, Në orën: 04:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1281 herë

Titulli : Golf 5 viti 2008

Çmimi : 7,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2008

Përshkrimi

Golf 5 1.9 TDI klimatronik karika me nxemje ABC ,SRS tempomat pulla ne vollan telefon senzora parkingu mbrapa fabrikisht ne gjendje shume te mire teknike dhe optike. I doganuar

SHPALLJET TJERA