TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.12.2015, Në orën: 10:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 344 herë

Titulli : Banese me Qera-Ulpiane-Kati II

Çmimi : 350 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 70m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : po.

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Ne attachment siç shihet jane fotografite e baneses e cila eshte e gatshme te leshohet me qira. Organizimi i brendshem i baneses eshte: nje dhome dite 20 m2, nje kuzhine, nje banjo, nje koridor, nje ballkon, dy dhoma gjumi por ket dhoma ka dalje ne njera tjetren. Banesa ka ngrohje qendrore. Banesa ne teresi eshte 70 m2. Banesa eshte e rregulluar me dokumentacion dhe nuk ka kurfar pengese juridike.

Adresa: Ulpiana C-5, objekti B, hyrja I, nr.6 - Prishtine.

çmimi mujor per qira eshte 350 €, kjo shume nuk perfshine shpenzimet mujore.

Telefonat kontaktues: 044 265 494 & 049 265 494- Kreshnik

SHPALLJET TJERA