TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.12.2015, Në orën: 19:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1138 herë

Titulli : Audi A8 viti 2007

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3700

Viti : 2007

Përshkrimi

Audi A8 3.7 benzin bi turbo klimatronik para dhe klimatronik mbrapa karrika ne nxemje, karrika me masazh para dhe mbrapa karrika me levizje elektronike dhe me 3 programe lekur krem fabrikisht komanda ne timon tempomat timon me nxemje navigation funksional sistem te uljes dhe te ngritjes fabrikisht me 3 nivele senzora para dhe mbrapa funksional xenon bi xenon ndezje te hallogenkave me an email te levizje se gomave djathtas dhe majtas.Ndezje dhe fikje me an email te pulles 4 goma te reja M+S .Ne gjendje shume shume te mire teknike dhe optike I doganuar .

SHPALLJET TJERA