TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.12.2015, Në orën: 20:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1804 herë

Titulli : mercedes benz 190 2.5 disell

Çmimi : 1,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 190

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2.5 d

Viti : 1988

Ekstra : ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio

Përshkrimi

Shes mercedes benz 2.5 disel shum ne gjendje tmir felne goma trea dimrit bejm edhe ndrim mund tna kontaktoni dhe ne viber

SHPALLJET TJERA