TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.12.2015, Në orën: 22:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 858 herë

Titulli : VW Golf 5 1.9 2006

Çmimi : 7,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes Golf 5 1.9 viti 2006 i sapo doganuar klimatronik abes centrall sportllajn dy qelsa fellne guma t reja etj. Esht n gjendje t shkelqyshme si jasht ashtu dhe mbrenda vetura shitet nga salloni auto star

SHPALLJET TJERA