TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.12.2015, Në orën: 22:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1211 herë

Titulli : Golf 4 tdi 3 tkuqe

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shitet golf 4 tdi extra 150 ps
Vetura eshte ne gjendje te rregullt 4X4
Ulset jan lekur sport dhe jan me nxemje
Dritat jan xenon me lupo
Ka regjistrim edhe 9 muaj
Gumat e dimrit i ka te reja
Klimatronik funksionale
Eshte me 6 shpejtsi
Hipotek nuk eshte

SHPALLJET TJERA