TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.12.2015, Në orën: 22:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 7619 herë

Titulli : URGJENT AUDI A4 1.9 TDI RKS -02

Çmimi : 4,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

SHES AUDI A4 1.9 TDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2001 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON :KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,PULLA NE VOLLAN ,REGJISTRIM 1 MUAJ PER ME SHUM NE NR 044367620

SHPALLJET TJERA