TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.12.2015, Në orën: 22:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3639 herë

Titulli : Passat 1.9 TDI sapo doganuar

Çmimi : 5,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes pasat 1.9 t.d.i ,viti prodhimit 2004.I sapo Doganuar.Klimatronik .esp.abs cenon etj.Me liber te servisit vetura esht ne gjendje te shkelqyshme si jasht ashtu dhe mbrenda vetura shitet nga salloni auto star

SHPALLJET TJERA