TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.12.2015, Në orën: 04:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1101 herë

Titulli : Renault Megane 1.9dci ndrrim me BMW 3

Çmimi : 4,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

shitje. automjeti ka pajisje Ful, ajer te kondicionuar dixhitale, vende lëkure, vende të ndezur,. sensorë për dritat. sensorë shi. xhamiat kontrolluar elektrik. pasqyrët kontrolluar elektrik. kontrollin e lundrimit. gomave të reja dimrit me rrota alumini. + Goma të mira verore me rrota alumini. përfunduar shërbim mëdha dhe të vogla. Regjistrimi deri 09.2016. Për më shumë informacion telefononi në numrin (049-537-599) për të thirrur pas 15 pm

SHPALLJET TJERA