TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.12.2015, Në orën: 04:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2087 herë

Titulli : Mercedes 190D 2.5

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 190

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 1989

Përshkrimi

Mercedes 190D motorin 2.5
Shitet vetura ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
Vetura posedon:
ABS ESP Central hidraulik fellne te mira goma te reja, deri me 13 pril regjistrim
Per me shum info. 044279620

SHPALLJET TJERA