TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.12.2015, Në orën: 04:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2441 herë

Titulli : BMW GT 530 D INDIVIDUALL

Çmimi : 29,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW GT

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2011

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohetBmw 530 d GTViti 2011i rexhisteuar rksgjendje perfekteinfo tel 044 207 526049 207 526 viber

SHPALLJET TJERA