TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.12.2015, Në orën: 04:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3416 herë

Titulli : BMW 535 dizel -06

Çmimi : 13,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 535

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 15,000

Motori (kubik) : 3500

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes automjetin BMW 535 Diezell automatic M-sport. Automjeti ka ardh nga Suedia me 19.12.2015 dhe te interestuarit fat lum mund te kontaktojn dhe ta shohin deri me daten 05.01.2016.
Automjet për mos met mbet merak për tjeter.
ACC /Klima
Automatik (steptronic)
CD /AUX / DVD
Ulëse të lëkurës (dakota ) (spotr)
Ulëset me rrymë dhe memory
Të gjitha ulëset kan nxemjen (para dhe mbrapa)
Navigation
Senzor të shiut
Kukë
Airbag anash
Dritat Xenon
Drita Adaptive (kthehen kah te kthen timon)
Head up Display (Tregom shpejtësin dhe navigationin në parafango - para
Kameren e natës
Muzikën WiFi
Key Less Go (hap, mbyllë, ndezë, e fik automjetin me çelës në xhep)
Serviset rregullisht të kryera
e shum e shum te tjer.a. ...

SHPALLJET TJERA