TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.12.2015, Në orën: 04:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1422 herë

Titulli : Fiat Punto 1.2 Regj. 09 2016

Çmimi : 1,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Punto

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2000

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje te rregullt dhe ka regjistrim deri ne shtator 2016, posedon:
Klimen, mbyllje me qeles automatik, City Hidraulik etj.

SHPALLJET TJERA