TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.12.2015, Në orën: 04:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1200 herë

Titulli : *VW Passat 3C2.0 TDI-I POSADOGANUAR-RKS-FULL-2010*

Çmimi : 8,250 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

VW PASSAT 2.0 TDI-modeli i fundit i passat 3C
Motorrin e modeleve ma te reja te VW
Viti i prodhimit:fund 2009 seri 2010
I doganuar dhe regjistruar RKS per here te pare
I ardhur ne Kosove qe 4 muje
Komplet servisin e kryer dhe nuk i nevojitet asnje investim
1 pronar qe nga doganimi
FULL EKSTRA

VETURA POSEDON:
*Klimatronik ne funksion
*ABS
*ESP
*Bordkompjuter
*Tempomat
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand + 2 qelsa
*Kasetofon modeleve te reja
*4 gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Senzora parkingut para mbrapa
*audio sistem shume te mire
*Fellne me goma te reja M+S

Vetura eshte ne gjendje perfekte
Shume i rujtun si jashte ashtu ne enterier
Pa asnje verejtje te mundshme
Seri e fundit e ketij passati
Nuk i nevojitet asnje investim
I rujtun jashtezakonisht shume
Enterier te pademtuar
Veture familjare dhe shume e sigurte
4 gomat e dimnit posa te vendosura
i gatshem per sezonen dimerore
Perkthimi behet menjehere
Nuk eshte ne hipoteke
IA VLEN !

QMIMI:8250

BEJME NDRRIM

KONTAKTO NE: 044 240 801 ----- 044 922 633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT

SHPALLJET TJERA