TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.12.2015, Në orën: 04:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1402 herë

Titulli : BMW 325

Çmimi : 3,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 325

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 20,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 1997

Përshkrimi

shes benven ne gjendeje shum te mire teknike dhe optike posedon klimatronik , abes , central , mbyllje qendrore ,tempomat regjistrim plot nje vit ndrrim i mundeshem

SHPALLJET TJERA