TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.12.2015, Në orën: 00:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1038 herë

Titulli : AUDI A4 2.0TDI AVANT 7 SHPEJTSI

Çmimi : 7,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Audi A4 Tdi 2.0 AVANT
Automatike- Tiptronike 7 shpejtsi
Posedoj dokumetat e kerrit dhe librin e servisit
Nuk eshte ne hipotek
Ne gjendjes shum te mir
I ruajtur dhe I paster si brenda dhe jasht
Kontakto ne VIBER
+389 49 654 833 ne cdo Kohe

SHPALLJET TJERA