TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.12.2015, Në orën: 00:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1725 herë

Titulli : VW Passat 1.9 Tdi, Exclusive i spo ardhur nga Gjer

Çmimi : 2,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Verdhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

VW Passat " Highline - Exclusive " 1.9 Tdi 96 KW 131 PS
I sapo ardhur nga Gjermania ,
Pa Dogan ,
Viti i prodhimit , 23.12.2002
Ulset te lekurës me nxemje
Klima automatik
Ndrrusin , Tip Tronic
Dritaret me komanda
Pashqyret Elektronike
CD player mp3 aux
Tempomat
Bord computer
Abs
Air bag
Alarm

Për më shumë informata :
044-747-073 , 049-189-601
Viberi dhe Whatsapp :
+377-44-747-073

SHPALLJET TJERA