TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.12.2015, Në orën: 01:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1450 herë

Titulli : GOLF 7 1.6 TDI

Çmimi : 16,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 95,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2013

Përshkrimi

GOLF 7
1.6 TDI
VITI 06,12 2012
SENZOR PARKIMI PARA DHE MAS
KUKEN PER RIMORKIO
KOMANDA EN TIMON
KLIMA TRONIK
ULSET ME NXEMJE
FELLNE 17 INQ ME GOMA TE REJA SAVA M+S
NAVI TE MADH ME MAGAZIN CD

044332334

SHPALLJET TJERA