TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.12.2015, Në orën: 01:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3350 herë

Titulli : Passat tdi i sapo rixhistruar rks

Çmimi : 4,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes passat 2.5 tdi 6 shpejtsi vetura posedon klim atronik abes esp alarm bordkompjuter ulset me nxemje para dhe mbrapa dhe elektronik shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar
Kiki

SHPALLJET TJERA