TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.12.2015, Në orën: 01:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 639 herë

Titulli : Golf 5 1.9 tdi isapo Doganuar

Çmimi : 7,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Golf 5 1.9 tdi i sapo doganuar vetura posedon klimatronik abes esp bordkompjuter timpomat shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme fellne goma treja vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar
Kiki

SHPALLJET TJERA