TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.12.2015, Në orën: 01:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1622 herë

Titulli : Golf 5 automatik i sapo doganuar

Çmimi : 7,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Golf 5 2.0 tdi Automatik i sapo doganuar vetura posedon klimatronik abes esp bordkompjuter timpomat shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar
Kiki

SHPALLJET TJERA