TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.12.2015, Në orën: 01:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 993 herë

Titulli : VW Golf 1.9 TDI sapo ardhur nga Zvicra -05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Vw Golf 1.9 TDI sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje shum shum te mir teknike osht i rujtum shum dhe i pastert shum, me liber servisi kilometra te Garantura Rrypin Dhemzor te ndrrum
Para 10 mi km ne Zvicer.
Vetur poseson:
Viti 2005
Liber Servisi,
Bord Kompjuter,
77 Kw,
105 Ps,
6 Shpejci,
Klima,
Tempomat,
Goma te dimerit,
Senzirat per Rryp,
ABS, Centrall,
2 Qelsa,
4 Gjamat me Rrym,
E shum te tjera
Mund te koontaaktini edhe ne viber: 044/ 67 62 67 Faton

SHPALLJET TJERA