TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.12.2015, Në orën: 01:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1499 herë

Titulli : Audi A3 2.0d -04

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes audi a3 diesel ne gjendje prefekte servis te kryer sigurim 1 vjet shum e ruajtur si mrena dhe jasht karrika me nxemje goma te reja dimrit plus fellnet 17 me.goma te reja veres per me shum info kontakto ne nr 044 887 278

SHPALLJET TJERA