TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.12.2015, Në orën: 01:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 824 herë

Titulli : Fiat Stilo 1.9 jTD 2005 RKS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Stilo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Vetura posedon:
ABS,Klime,Timon Elektrik,Central,Dritare Elektrike,Goma Dimri te reja.
Eshte ne gjendje te rregullt teknike,shum e ruajtur dhe ekonomike

SHPALLJET TJERA