TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.12.2015, Në orën: 04:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1038 herë

Titulli : VW GOLF 5 1.9 TDI NDRIM I MUNDSHEM -05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

GOLF 5 1.9 TDI
NE GJENDJE SHUM TE MIRR
VITI PRODHIMIT 2004 MODEL 05
I DOGANUAR DHE REGJISTRUAR NE MENYR TE REGULLT
RKS DERI 06.2016
KLIMA AC
ABS
ESP
AIRBAG
SHIBER
RADIO CD TE GOLF 6
4 XHAMAT ME RYM
SHIBER
HAPJE MBYLJE ME DIGITRON
FELLE 17
MUNDSI NDRIMI
044 517 968

SHPALLJET TJERA