TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.12.2015, Në orën: 04:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1311 herë

Titulli : VW Polo 1.4 Benzin viti 2004 1 vit rks

Çmimi : 3,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2004

Përshkrimi

VW Polo 1.4 Benzin viti 2004 1 vit regjistrim eshte ne gjendje shum te mir per ma shum kontaktoni numrin 045650638 dhe ne viber +37745578648

SHPALLJET TJERA