TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.12.2015, Në orën: 04:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2398 herë

Titulli : VW Passat, 1.9 TDI (SHITET & NDERROHET)

Çmimi : 5,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

me euro kesh qmimi i volitshem
ww passat rks tdi 1.9
Passat 1.9 TDI 74 kw ne gjendje shum te mire Posedon keto funksione
-Ngjyra hiri metalike
-Klimatronik
-Radio CD - Mp3- usb -aux
-ESP
-Pasqyret elektronike me nxemje
-MBESHTETSE DORE PARA DHE mrapa
-Bordkompjuter
-Llajsne kromi
-Alarm
-ABS
-Centrall drita mjegulle
-Gjamat Elektronik
-Airbag
-regjistrim deri janar 2016
-4 gomat te reja vitit 2015

Rrypin dhembzor te nderruar po ashtu edhe vajin e motorrit filterat uljes naftes ajrit klimes vetura eshte e garantune pa hipotek mundeni me perkethy meniher.

SIPAS MARRVESHJES SHTOJ EURO PER E 270 MERCEDES
Nderrim i mundshum me vetura te ndryshme Tel viber 049 222 038.
045295112.

SHPALLJET TJERA