TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.12.2015, Në orën: 04:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1626 herë

Titulli : Shes Opel Corsa 2003 1.7 DTI Dizell Me 4 Dyer

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 15,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2003

Përshkrimi


Shes Opel Corsa C 1.7 DTI (Dizell) Viti 2003 .

Vetura eshte shum e ruajtur dhe ne gjendje
shum t mire teknike dhe shum komode .
Posedon 4 Dyer , Goma t dimrit , fellne origjinal
1.7 dti motorr me i avansuar dhe me shpenzime
4l 100 km , esht vetur shum e bukur
T gjitha serviset e kryera ,
Qdo aspekt esht shum e ruajtur .
T interesuarit vetem blers serioz
049 830 611

SHPALLJET TJERA