TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.12.2015, Në orën: 04:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2820 herë

Titulli : Bmw 316i Urgjent !!

Çmimi : 480 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 316

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1989

Përshkrimi

shes bmw ne gjendje te rregullt 1.6b me motorr te delfinit edhe ne dokumenta osht 1.6 nuk ka regjisitrim por vetura esht ne gjeendje shum te mir si mrena dhe jasht, ka hargjime tvogla per me shum info: 049142694

SHPALLJET TJERA