TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.12.2015, Në orën: 10:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 944 herë

Titulli : Opel Meriva 2004 ----3900 Euro

Çmimi : 3,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Meriva

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 205

Motori (kubik) : 1.7 CDTI

Viti : 2004

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shitet Opel Meriva vitit 2004 regjistrimi i pare ne Kosove ka regjistrim deri me 01.07.2016 me motorr Japan 1.7 cdti me dy te kuqe muni me u lajmru edhe ne viber +386 49 505 690 dhe 049352361

SHPALLJET TJERA