TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.12.2015, Në orën: 18:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 213 herë

Titulli : Troje

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Toka ndodhet ne korce shqiperi 1000m2 mbi autostrade dhe 2000m2 nen autostrade cmimi I arsyeshem 15$ m2 e pershtatshme restaurant karburant etj....

SHPALLJET TJERA