TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.12.2015, Në orën: 04:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1466 herë

Titulli : POLO 1.4 TDI (DI) TE KUQE 2002 RKS

Çmimi : 4,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes vw polo tdi me dy te kuqe ne gjendje shum te mire teknike dhe optike Me gjitha serviset e kryme rregullish, Vetuta posedon
Klime
Airbage
Hidraulik
Centrall
Abs
Gjama Elektronik
Fellne 15
Goma dimri
Kasetofon Jcv
Vetura posedon 3 muaj rexhistrim , oshte ne emrin tim nuk osht hipotek perkthimi behet meniher Pres blers serioz kontakti 049771771

SHPALLJET TJERA