TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.12.2015, Në orën: 04:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1501 herë

Titulli : Shes golf4 1.9t(di)tkuqe automatik

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes golf 4 1.9 TDI. Automatik tiptronik negjendje shume te mire teknike dhe optike.

SHPALLJET TJERA