TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.12.2015, Në orën: 04:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1715 herë

Titulli : Mercedes-E320 CDI Bi- xenon AVANGARDE1 Vit Regj

Çmimi : 8,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2005

Përshkrimi

Mercedes-benz E320 CDI Avangard ne gjendje shum te mire Servis te kryer cdo here me kohe 4X gomat e reja dimrit me fellne 18, marsh Automatik-Tiptronik(C/S) Bi-Xenon Navi te madh me shanzher6X CD DvD , Klimatronik dy zonale para edhe mbrapa xhama 4X me rryme+ color fabrikisht,karrige lekure me komanda elektronike Tempomat komanda ne timon Abs EsP Pdc, Senzora parkimi para dhe mbrapa Senzor te fishisave shiu te gjitha funksjonale..
Vetura eshte e garazhuar Dhe e ruajtur extem mund te kontaktojne vetm bleres serioz nuk osht Hipotek bankare posedon liber servisi 2Qelsa dhe dokumenta te garantuara

Vala 045528273
Ipko 049300273 ose viber

SHPALLJET TJERA