TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.12.2015, Në orën: 04:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1449 herë

Titulli : Renault Megane 1.9 dci

Çmimi : 10,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2009

Përshkrimi

Renault Megane dci 131ps, 6 shpejtesi, 137 000 km.
Vetura posedon keto pajisje shtese: Full panorama, senzore te pasem, tempomat, speed limiter, radio me bluetooth dhe aux, qels me senzore, uleset sport, pasqyre elektrike, pasqyre me senzor.

SHPALLJET TJERA