TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.12.2015, Në orën: 09:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1687 herë

Titulli : GOLF IV TDI

Çmimi : 5,000 €

Cmimi në zbritje : 4900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 199

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control

Përshkrimi

Shitet makina Golf 4 TDI me "DI" te kuqe.

specifikat:
HIGH LINE
1900 cc
96KW - 130 KF,
nderruesi i shpejtesise 6 manual,
5 dyer,
timoni 3-sh lekure,
fellnet alumin 16" me goma mesatarisht te mira 205-55-R16,
dyert centralle,
tempomat,
climatronic.
CD player RCD200
Regjistrim deri ne Qershor 2016
Viti i prodhimit 2001
Seti komplet i nderrar para dy muajsh.
Vaji i nderrar para nje muaji MOTOREX 5x40.
Serviset e kryera me rregull, posedon evidencen e servisit.
Kapuqt e amortizerave te nderruar para 3 muajsh-lamforder.

Golfi eshte ne gjendje tejet te mire teknike, shpenzimet minimale.
Ai qe e din domethenjen e specifikave e din edhe per qfare makine behet fjale.

Mund te me kontaktoni ne kete numer si dhe ne viber +37745401699.

SHPALLJET TJERA