TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.12.2015, Në orën: 02:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2196 herë

Titulli : VW GOLF 7 1.6TDI KAMERA COMFORTLINE -13

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2013

Përshkrimi

VW GOLF 7 1.6 tdi comfortlin kamera parkohet menyr automatike park asist senzora para mas karrikat me nxemje tempomat 4 xhamat me rrym fellne te bukura vetura eshte e rujtun si mbrenda dhe jasht kilom te garantuara me liber servisi 2 qelsa
049863113

SHPALLJET TJERA