TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.12.2015, Në orën: 02:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1652 herë

Titulli : VW Golf 4 TDI i THJESHT

Çmimi : 5,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 25,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1998

Përshkrimi

Shitet Golf 4 TDI i thjesht shum ekonomik dhe teper i paster si mrena edhe jasht pa asnjej grrith
Golfi ka komplet servisin e kryer Dhe i servisuar ne serviset e wv . ulset Ricardo lekur Me nxemje fellne 16 te reja te ardhura nga ch 2 qelsa Abs alarm. Pasqyre me rrym Dhe extra kodin (bllokaden). Kunder Vjedhjes . centrall timon 3 etj..
Pres blers serjoz.

SHPALLJET TJERA